Angel Schlesser

Aromatic Sage 100ml

56.95 

569.50 €/L

Laos

Saadavus kauplustes:
  • Jõhvi Pargi Keskus - Laos
  • Magistrali keskus - Laos
  • Narva Astri - Laos
  • Pärnu Kaubamajakas - Laos
  • Pärnu Port Artur 2 - Laos
  • Rakvere Põhjakeskus - Laos
  • Tartu Lõunakeskus - Laos
  • Viljandi Uku keskus - Laos
  • Ülemiste keskus - Laos
Tootekood: AS01AO003 Kategooria: EAN: 8059045001475

Kirjeldus

Kui ta kuuleb oma südamelöökide kiirenemist, on ta kindlasti teinud õige valiku. Ta teab, et otsetee ei ole tema jaoks. Mees, kes kehastab Aromatic Sage’i: talle meeldib ennast proovile panna ja oma hirmudele vastu seista. Tema teod peegeldavad tõetruult tema tundeid. Temast õhkub autentsust, lahkust ja austust.
Aromatic Sage on nagu tema haistmise alter ego: tsitroni ja bergamoti noodid väljendavad tema jõulisust, muskaasalvei kannab edasi tema tasakaalukat olemust ja Geraanium Bourbon kirjeldab tema energilist positiivsust. Põhjanootides olevad sandlipuu ja ambroxi akordid – viimane on eksklusiivne Firmenichi lõhnamaja noot – rõhutavad lõhna püsivust nahal.

Tipunoodid: Citron lehed, bergamott, Cascalone
Südamenoodid: Muskaatsalvei, Geraanium Bourbon
Põhjanoodid: Austraalia Sandlipuu, Dreamwood, Ambrox

*CASCALONE®: Firmenichi lõhnamaja loodud eksklusiivne koostisosa, mis lisab puuviljaste nüanssidega värskust.
*DREAMWOOD®: eksklusiivne koostisosa, mille on loonud Firmenich lõhnamaja ja mis on inspireeritud Mysore’i sandlipuust. 100% looduslik ja 100% koosneb taastuvast ja biolagunevast süsinikust.
*AMBROX®: koostisosa ülimalt elegantsete ja tugevate merevaigunootidega ning muskuse ja puiduste toonidega

Disainer Angel Schlesseri nimest on saanud üks tunnustatumaid Hispaania moebrände ning tema laitmatut karjääri kinnitavad suured riiklikud auhinnad. Angel Schlesser’i tooteid hindav naine on linnaliku ja tegusa vaimuga, praktiline ja elegantne. Ta teab, kui oluline on hea disain, kvaliteetsed materjalid ja luksuslik toodang. Angel Schlesseri kangad on ajatud, neil on oma tugevus oma õilsuse, kangatiheduse ja lõiketäpsusega. Angel Schlesseri parfüüm on osa Blanca Suareze projektist, mille eesmärk on sama, mis Angel Schlesseri loodud rõivastel- kogu eelmainitu. Angel Schlesser on tuntud Hispaania disainer, kes loob riideid ja parfüüme minimalistlikus stiilis.
Les Eaux d’Un Instant kollektsiooni kannab edasi Angel Schlesser´i soovi kogeda intensiivseid hetki, kutsudes haismise abil esile erinevaid meeleolusid. Lõhnad, mis kannavad endas põgusaid imelisi hetki. Hämmastus, vaadates tärkavat päevavalgust, mis läbi aknaluukide veel unist keha paitavad. Eufooria purjeka vöörist avamerele sukeldumisest. Soe emotsioon hilisõhtul rannas istudes lõkketule praksumist kuulates. Lendlev tunne sõpradega pärastlõunat päikese käes veetes. Mõtlikkus kuulates kaljude vastu pekslevaid laineid. Päikeseloojangu lummus päikese vajudes lainetesse, värvides taeva lugematutesse toonidesse.
Angel Schlesser ühendab kire jutuvestmise vastu sooviga kinkida heaolu. Nii saab lõhna pealekandmisest “enese hellitamise” hetk ning iga Les Eaux d’Un Instant lõhn omandab väärtusliku rituaali väe. Kutsudes esile rahulikkust ja rahulolu, julgustab see „hetkel kohal olekut“, aktiivse meditatsiooni vormi, mis võib muuta praeguse hetke teadliku õnne seisundiks.

Lisainformatsioon

Tootja

Sugu

,

Suurus