Trussardi

Clary Sage Le Vie Di Milano Edizione Millesimata EdP 100ml

229.95 

2,299.50 €/L

Laos

Saadavus kauplustes:
  • Jõhvi Pargi Keskus - Laos
  • Narva Astri - Laos
Tootekood: TRLV80Y018 Kategooria: EAN: 8059062001649

Kirjeldus

Trussardi Le Vie di Milano Edizione Millesimata: Milano unistus
Kolmest lõhnast koosnev kollektsioon, mis avaldab austust kuulsale Itaalia linnale Milanole, moe, hea maitse ja elegantsi pealinnale. Minimalism on üks neid trende, mis on ajatud ja taluvad aja kulgu väga hästi. “Less is more” oli ja on üks parimaid reegleid mitte ainult moe- ja disainimaailmas. See on universaalne põhimõte, mida järgivad disainimeistrid üle kogu maailma.
Nii lähenesid asjale Trussardi moemaja uute lõhnade pakendi loojad. Nad valisid minimalistliku valge. Loodud pakend on ülimalt elegantne, lausa luksuslik ja samas omanäoline – mida rõhutab ka Trussardi moemaja tunnusmärgiks saanud Itaalia brändi sümbol, hurdapea.
See oligi eesmärk – luua lõhnakollektsioon, mis ühendaks kunsti-, disaini- ja parfümeeriamaailma.

Trussardi Le Vie di Milano Edizione Millesimata, see on uue lõhnakollektsiooni täisnimi. Siinkohal oli inspiratsiooniks vanaaegsete šampanjade maailm. Need on ebatavalised veinid, mis luuakse siis, kui tootja otsustab, et antud saagist pärit viinamarjad on erakordsed ja seetõttu tuleks neid käsitleda aastakäiguna.
Trussardi Parfums järgis oma viimase kollektsiooni loomisel sarnast filosoofiat. Millesimé kompositsioonid on valmistatud kõige õilsamatest essentsidest. Tulemuseks on kolm unisex lõhna, millest igaüks on üles ehitatud kindla koostisosa ümber.

“Selle lõhnaga soovisin luua midagi ebatavalist ja samal ajal provokatiivset, millel on vägi tekitada meeldiv peapööritus, kus ebatavaline tsuuga noot põimub ümbritseva kuusepalsami ja hüpnootilise muskaatsalvei’ga.” kirjeldab lõhna looja Julie Massé oma kompositsiooni.
Lõhn, mis kütkestab teid oma sügavate puiduste nootide ja ainulaadse aroomiga, luues sõltuvusttekitava kogemuse.
Tipunootides rõõmustavad meeli ergutav greibi eeterlik õli ja muskaatsalvei eeterlik õli, tuues esile lõhna värskuse ja teravuse. Südamenootides avanevad mürdi eeterlik õli, tsuuga eeterlik õli ja palsamnulu absoluut, luues sügavama ja keerukama aroomi südamiku. Lõpuks, põhjanootidena, annavad ambrettoliid vegan, patšuli eeterlik õli ja Orcanox™ lõhnale lõpliku viimistluse, pakkudes püsivust ja intensiivsust, mis jääb kauaks meelde.

Lisainformatsioon

Tootja

Sugu

Suurus