Trussardi

Le Vie Di Milano I Vicoli Via Fiori Chiari EdP 100ml

189.95 

1,899.50 €/L

Laos

Saadavus kauplustes:
  • Jõhvi Pargi Keskus - Laos
  • Narva Astri - Laos
  • Pärnu Kaubamajakas - Laos
  • Rakvere Põhjakeskus - Laos
  • T1 Tallinn - Laos
  • Ülemiste keskus - Laos
Tootekood: TRLV80Y004 Kategooria: EAN: 8058045423461

Kirjeldus

Via Fiori Chiari`lt Brera`sse viivate alleede ja kitsaste tänavate rägastikus võib leida ükskõik mida. Te hingate sisse kunstnike mässumeelset vaimu, mida võib leida Brera kunstimuuseumist alates 1700 lõpust: 24,000 ruutmeetrit kultuuri ja ilu. Kiviviske kaugusel sellest on botaanikaaed, mille disainis Austria Maria Teresa. Ja siis veel Jamaica Bar, ennustajate lauad asetatna ümbuskonna ajalooliste butiikide ette ja niši lõhnaäridest tulevad rikkalikud lõhnad. Lõhnanina Pierre-Costantin Guéros rekonstrueeris ideaalselt selle unikaalse atmosfääri isikupäraste koostisosadega nagu kardemon, tähtaniis, elemi ja saialill.
„Piki Via Fiori Chiari,`t jalutades tunned nende vanade munakivide ajalugu ja imetled elavat kogukonda kihamas ümber trendikate kohvikute ja elustiilipoodode. Tahtsin püüda seda vabaduse ja rahulikkuse armosfääri ja kanda üle rabavasse lõhna.
Vabaduse väljendamiseks ja esiIetõstmiseks valisin patšuli boheemlasliku essentsi. Lisasin soojad vürtsid, et manada esile hõõgvein, mida tavaliselt juuakse Milanos külmal ja udusel päeval. Segades soojuse ja udu, see loob väga peene kontrastse noodi.”

Pierre-Constantin Guéros, Perfumer

Tipunoodid: Tähtaniis, Guatemala kardemon, Itaalia sidrun
Südamenoodid: Elemi, patšuli, saialill, must pipar
Alusnoodid: Madagaskari vanilje ja likööriakord

Lisainformatsioon

Tootja

Sugu

Suurus