Dr. Vranjes

Oud Nobile difuuser 250ml, lõhnaküünal 200g komplekt

122.95 

Laos

Saadavus kauplustes:
  • Ülemiste keskus - Laos
Tootekood: DRVFRV22-E42 Kategooria: EAN: 8056860394454

Kirjeldus

Meeldiv koduparfüüm, mille aroomis segunevad kotkapuu vaik, viiruk, mürr ja bergamott, mis loovad üheskoos lõhnasilla Ida ja Lääne vahel. Sobib ideaalselt keskendumise stimuleerimiseks tööruumides.

Dr. Vranjese Kõrgkvaliteetsed küünlad, mis on täielikult valmistatud kogenud klaasimeistrite poolt Itaalias, Firenzes. Suurepärase kvaliteedi tagamiseks on vahad kombineeritud lahustivabade essentsidega, tagades kauakestva lõhna. Küünla tahiks on kedratud jätkusuutlik, puhas puuvill.

Lisainformatsioon

Tootja

Ava klaasvaas ja pane sisse kõik puupulgad. Umbes tunni pärast pööra puupuki klaasvaasis, et aroom saaks ruumis levida. Parfüümi intensiivsuse tagamiseks kontrolli, et vedeliku tase vaasis oleks vähemalt vaasi kaelani. 250ML vaas on sobilik 5-10 m2 ruumi lõhnastamiseks. ETTEVAATUST: Kahjulik veeorganismidele. Toote sattumisel silma põhjustab tugevat silmade ärritust. Väga tuleohtlik vedelik ja aur. Sattumisel nahale võib põhjustada allergilist nahareaktsiooni. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida eemal soojusallikast, kuumadest pindadest, sädemetest, leekidest ja muutes süüteallikatest. Tulekahju korral kasutada ABC pulberkustutit. Mahuti/sisu kõrvaldada asukohajärgses eriomaste jäätmete kogumiskohas. Dr Vranjes Firenze küünlad tagavad kõrgeimad ohutusstandardid, kuid nagu kõigi leekide puhul, on vaja neid õigesti kasutada, et tagada enda ja oma kodu turvalisus.