Bvlgari

Wood Essence EdP

82.95 109.95 

Seda toodet ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.

Tootekood: BVL4610 Kategooria: EAN: BVL4610

Kirjeldus

Bvlgari uus parfüüm Bvlgari Man Wood Essence kannab endas oma keskkonnaga harmoonilises kooskõlas elavale mehele suunatud loodusenergiat. Bvlgari Man Wood Essence sulatab intensiivsed puidunoodid ühte kirgaste tsitruseaktsentidega ning loob seeläbi joovastava täienduse Bvlgari Man kollektsioonile.
Eau de Parfum avaneb tsitruse ja vürtside kirkalt sädeleva sähvatusega. Itaalia tsitruse koored kannavad sind otseteed Vahemere-äärsele avara silmapiiriga rannikule, kus nii loodus kui ka elu energiast lausa pulbitsevad. Koriander lisab sütitavale seiklusele ootamatuse impulsi.
Reibas elavus taandub ja annab teed toekalt jõulisetele ja mehistele puidunootidele. Igihaljas küpress lokkab aastaringselt nagu teokas ja töine linnaelanik. Küpressi sügavrohelist aroomi intensiivistav hõõguvalt aromaatne Haiiti vetiveeria muudab parfüümibuketi ahvatlevaks ja täiuslikult lopsakaks.
Parfüümi põhi on igisoe ja kutsuv nagu kodukolle. Teise igihalja puuna astub siin mängu seeder. Suitsuse efekti intesiivistamiseks kasutas Morillas seedripuidu destilleerimisel ja puhastamisel kahte eri tehnikat ning kuumutas siis puitu säriseva vaigu ja merenootide taustal veelgi. Tulemuseks on toniseeriva jõu taltsutamatu puhang.

Lisainformatsioon

Tootja

Sugu