IDEAAL KOSMEETIKA

Ideaal Kosmeetika on Eesti suurim parfüümeeria ja ilutoodete kaupluste kett, mis avas oma esimese poe 1999 aastal. Lõhnad on meie kauplustes tähtsal kohal ja nende valik on mitmekesine, pakume nii kõrgmoe-, elustiili- kui ka nišibrände. Lisaks leiate meie valikust mitmeid tuntud dekoratiiv- ning nahahoolduskosmeetika käte- ja jalahooldustooteid ning ehteid ja aksessuaare.

Ilutoodete ostmisel on alati vaja müüjate abi ja nõuandeid, mistõttu püüame oma kauplustes pakkuda sõbralikku ja meeldivat teenindust.

Tänaseks töötab meil 13 kauplust. Meie poed asuvad Eesti suuremates linnades – Tallinn, Tartu, Narva, Pärnu, Rakvere, Jõhvi, Viljandi ja Võru. 2011 aasta sügisel avasime Ideaal Kosmeetika e-poe, mis aitab meil teenindada veel rohkem kliente.

Sõltudes suurusest ja asukohast on meie kauplustes tootevalik mõneti erinev, kuid igas poes on alati esindatud enimmüüdud kaubamärgid. Seoses turusituatsiooni ja klientide ostuharjumuste muutumisega loodame järgnevate aastate jooksul meie kauplusteketti laiendada veelgi ning pakkuda aina paremat teenindust, laiemat sortimendivalikut ja mõnusamat õhkkonda. Oleme orienteeritud 100% kliendirahulolule ning anname endast parima, et seda missiooni täita.

meist

Informatsiooni meie uutest toodetest ning kampaaniatest on võimalik leida meie kodulehelt e-poest või liitudes meie uudiskirjaga.

Liituge kindlasti meie uudiskirjalistiga! Lubame, et me ei kasuta teie meiliaadressi kurjasti ära – saadame teile selle kaudu vaid hinnateavet ja kirjutame siis, kui on turule tulnud midagi tõeliselt head.

E-poe klienditeenindus

Võta meiega ühendust info@ideaalkosmeetika.ee või telefon 6512240

meist-kinkekaart

OSTA MEIE KINKEKAART

IDEAAL KOSMEETIKA pakub mitut võimalust kingituse tegemiseks:

KINKEKAART on ideaalne kink, sest kingisaaja saab endale ise valida sobiva toote, mis tema meele rõõmsaks teeb. Kinkekaardid on meie kauplustes müügil vabalt valitava väärtusega.

Kinkekaart annab õiguse ostudeks kõigis Ideaal Kosmeetika kauplustes ja meie e-poes.

Kinkekaardi kehtivusaeg on 1 aasta alates ostu kuupäevast.

Kinkekaarte kauplustes rahaks ei vahetata.

KINKEKOMPLEKTID on meie poodides tavapärases sortimendis, kuid suurem valik on alati saadaval jõuluperioodi paiku. Samuti on kinkekomplektid müügil meie e-poes . Kinkekomplektide eeliseks on see, et saate soetada mitu toodet ühes karbis reeglina soodsama hinnaga, kui neid samu tooteid eraldi ostes, lisaks on kinkekomplektid alati ilusti bränditud.

Pea oma lähedasi meeles ning osta kingid IDEAAL KOSMEETIKA poodidest.