In Stock Escada

Brisa Cubana EdT

Monthly payment from 9.00  / 6 months

52.95 75.95 

SKU: ESC9935017932 Category:

Description

ESCADA BRISA CUBANA
TROOPILISELT LOPSAKAS LÕHN

PÕGENEGE ARGIPÄEVAST ESCADAGA
Igal aastal toob ESCADA turule ainulaadsed hooajalised lõhnad, mis teevad tuju heaks ja kannavad endas lõbusatest hetkedest pungil suveseiklusi või isuäratavaid talviseid hõrgutisi.
ESCADA on mahlaseid, rõõmsameelseid ja piiratud koguses suvearoome välja andnud juba 30 aastat. Tegemist on iga-aastase üleskutsega ESCADA naistele unustada oma mured ja minna sõbrannadega elu parimale reisile.
Nüüd avalikustab bränd Escaping with ESCADA sarja kõige uuema sihtkoha: värvilise Kuuba saare. Uue aroomiga jätkub unelm suvise väljasõiduga, mis on pungil päikesepaistet ja rõõmu. See on unustamatu kariibihõnguline elamus, mis äratab kandja meeled ja loob lugematul hulgal häid mälestusi.
KOGEGE KUUBA KUUMA ENERGIAT

Uus piiratud koguses ESCADA Brisa Cubana Eau de Toilette on värske, naiselik ja teeb tuju heaks. Selle rõõmsameelne aroom viib kandja tunglevatest turgudest, legendaarsetest salsapidudest ja põnevast tänavamelust pulbitsevasse päikesepaistelisse paradiisi.
Meisterparfümeerija Annick Ménardo loodud lõhn on sertifitseeritult vegan. See saab alguse särisevate tsitrusakordidega, mida on täiendatud laimiessentsi värskete nootidega, mis teevad tuju kohe heaks.
Aroomi keskmele annab õhkõrna aromaatsuse värske mündiõli, mida on tasakaalustatud Kuuba rahvuslille – preerialaterna – lummavate akordidega. Selle kauni liblikakujulise valge liilia kirkad ja puhtad noodid lisavad kooslusele ainulaadse lillelise hõngu, mis viib teid hetkega inspiratsiooni allikaks olevale maagilisele Kariibi mere saarele.
ESCADALE omane pudel on uue eriväljaande jaoks kaetud suvise hajuva oranži tooniga ja kaunistatud preerialaternaga. Lõhna elegantne pudel on pakendatud ainulaadsesse karpi, millel on roosa taeva taustal kujutatud troopilise taimestikuga ümbritsetud värvikirevat Kuuba arhitektuuri.

LASKE END VIIA SUVISELE AROOMIREISILE
Proovige uut pulbitsevat ESCADA Brisa Cubana Eau de Toilette’i: lõhna, mis kannab endas sõpradega Kuubal veedetud unustamatu puhkuse hedonismihõngu.

Tipunoodid: Laim, mohito
Südamenoodid: Piparmünt
Põhjanoodid: Mariposa liilia

Additional information

Tootja

Gender