Giorgio Armani

Si Intense EdP

89.95 169.95 

SKU: ARM520 Category: EAN: ARM520

Description

Avastage Giorgio Armani uus jõuline parfüümvesi SI. Sellel sandlipuupõhisel parfüümveel on idamaiselt suursugune, jõuline ja väljapeetud mustasõstrahõng.

Giorgio Armani parfüümvesi SI on püüdnud tabada selliste enesekindlate ja südikate naiste väge, kes ei karda öelda jah suurele väljakutsele. See naine on enesekindel, naiselik ja vaba. Ta kehastab vastupandamatult tänapäeva naiselikkust. Meie uus väestav parfüüm annab sinu naiselikkusele väljapeetud ja võrgutava jõulisuse.
Selle naiseliku aroomi südames on täidlaselt särtsakas mustasõstranektar. Kõrvalnootides on tunda lopsakaid ja magusaid Isparta roose. Iseloomu lisab likööriselt sametine davana. Roosid oleme korjanud hoolikalt Türgist Ispartast, mida kutsutakse ka rooside linnaks.
Kooskõlas loovad need kütkestava ja võimsa lõhnabuketi. Viimaks põimivad eeterlik patšuliõli ja viirukivaik kõik võrgutavaks tervikuks.
Parfüümvesi SI julgustab naisi elama kirglikku ja säravat elu.

MUSTASÕSTRANEKTAR
Parfüümvesi SI üllatab taas oma erilise mustasõstranektari hõnguga.
ISPARTA ROOS JA DAVANA Parfüümis kasutame roose, mis on pärit Türgist Ispartast. Seda maalilist paika tuntakse rooside linnana. Parfüümvees SI seguneb magus roos likööriselt sametise davanaga.
VIIRUKIVAIK JA EETERLIK PATŠULIÕLI
Patšuli ja viirukivaik loovad raevukalt jõulise hõngu ning seovad teised lõhnad kütkestavaks tervikuks.

Additional information

Tootja

Gender