Gucci

Flora Gorgeous Magnolia EdP

96.95 184.95 

Tootekood: GUCF9935017542 Kategooria: EAN: GUCF9935017542

Kirjeldus

Gucci Flora Gorgeous Magnolia Eau de Parfum – vabameelsetest naistest inspireeritud lõhna keskmes on valge magnoolia: iidne ja haruldane taim, mida tuleb korjata erilisel viisil ja väga hoolikalt destilleerida. Selle puuviljast ja lillelist magusust tasakaalustab muskaatsalveilik tugevus, mis annab edasi intuitiivsust. Tulemuseks on magnooliaessents, millest õhkub rõõmsameelsust, sära ja üllust.
Magnooliaessentsi magusust täiendab murakanoot, mis lisab kooslusele mahlast puuviljasust. Seejärel tasakaalustab lõhna värske ja sensuaalne patšuliessents. Parfümeerijad kasutasid selle intensiivse puidususe edasi andmiseks Indoneesia kõige kvaliteetsemat patšulit, luues selle abil kergelt maise ja nahaliku aroomi.
Gucci Flora Gorgeous Magnolia sisaldab ka õrnu ja sensuaalseid heledaid puite. Kookoseakord annab kooslusele vastupandamatult vanillise värskuse, mis on nii sume kui ka sõltuvust tekitav. Lõpetuseks lisab lõhnale rohelist intensiivust ja soojust valgeõielise jasmiini absoluut, mis on kombineeritud maheda muskuspõhjaga.

Lisainformatsioon

Tootja

Sugu