Layla Cosmetics

And Now Brow kulmugeel

12.95 

Tootekood: LAYS1981R16 Kategooria: EAN: LAYS1981R16

Kirjeldus

Uuendusliku aplikaatoriga revolutsiooniline lamineeriva toimega kulmugeel: annab volüümi, ei kuivata ja on väga kauapüsiv.
And Now …Brow Gel on uusima põlvkonna geel-ripsmetušš, mis on loodud kulmude fikseerimiseks, volüümi andmiseks ja värvimiseks kohese lamineerimisefektiga. Selle koostis kasutab ära uut Layla Cosmetics tehnoloogiat, mis võimaldab teil kulme kinnitada ilma neid kuivatamata ja inetuid valgeid tükikesi tekitamata. Väga lihtne ja väga kiire pealekandmine tänu spetsiaalsele pintslile, mis võimaldab toodet kahekordselt kasutada. Pintsli üks pool on tehtud volüümi andva pehme padjakesega, teine spetsiaalse kammiga, mis annab kulme fikseerides ja lamineerides kohese liftingu efekti.
Kauakestev, kergesti pealekantav ja ilma tükke jätmata. Ülimalt loomulik, täpne ja puhas lõpptulemus.

Lisainformatsioon

Tootja

Sugu

Ingredients : AQUA (WATER), GLYCERIN, POLYSORBATE 20, SORBITAN STEARATE, MAGNESIUM ALUMINUM SILICATE, METHYLCELLULOSE, PVP, CARBOMER, BUTYLENE GLYCOL, PROPYLENE GLYCOL, GLYCERYL POLYMETHACRYLATE, TRIETHANOLAMINE, METHYLPARABEN, ETHYLPARABEN, IMIDAZ OLIDINYL UREA, DISODIUM EDTA, NYLON-12. +/-/MAY CONTAIN: CI 77491 CI 77492 CI77499 (IRON OXIDES), CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), MICA. PAO:12M.