Baldessarini

Bella EdP

63.95 87.95 

Tootekood: BOBB9050 Kategooria: EAN: BOBB9050

Kirjeldus

Baldessarini laiendab oma tootevalikut brändi jaoks täiesti eksklusiivselt uudse tootega: Baldessarini Bella luksusliku parfüümiga naistele. See kvaliteetne Eau de Parfum sobib naistele, kes tahavad oma elegantset, väljendusrikast ja enesekindlat välimust tuua esile aroomiga, milles mängib peaosa suursugune roos, mis on „see üks ja ainus“, muutes kandja sama graatsiliseks ja eriliseks kui lillede kuninganna.
Baldessarini Bella on aura ja graatsia lilleline bukett, millel on ohtralt iseloomu ning mis on kantud läbikumavate lillede ja lillede kuninganna – roosi – elegantse eliksiiri taustale. Naiselikku parfüümi täiendab gardeenia võluv aroom. Roosine eliksiir saab pulbitseva alguse musta sõstra ja mandariini magusate nootidega ning lõpeb soojade ja sensuaalsete puiduste nootidega. See on lilleliselt idamaine ja sobib ideaalselt kandja sisemise kuninganna vallandamiseks kogu päeva vältel.
Parfüümi kujundus on täiuslikus harmoonias Baldessarini Bella koostisega: see on elegantne ja ajatu, naiselik ja samas silmatorkav.

Lisainformatsioon

Tootja

Sugu

Suurus

,