Dr. Vranjes

Fuoco difuuser

62.95 97.95 

Tootekood: DRVFRV0003 Kategooria: EAN: DRVFRV0003

Kirjeldus

Sooja, vürtsika aroomiga koduparfüüm, milles tunned sandlipuud, tähtaniisi ja nelki. Fuoco on unikaalse aktsendiga aroom, mis ümbritseb lõhnameeled vürtsidega. Energiat andev aroom, mis sobib kasutamiseks õppimise ja töö tegemise ruumides. Sobib kasutamiseks ka suitsetamise aladel ja kaminaga ruumides

Lisainformatsioon

Tootja

Ava klaasvaas ja pane sisse kõik puupulgad. Umbes tunni pärast pööra puupuki klaasvaasis, et aroom saaks ruumis levida. Parfüümi intensiivsuse tagamiseks kontrolli, et vedeliku tase vaasis oleks vähemalt vaasi kaelani. 250ML vaas on sobilik 5-10 m2 ruumi lõhnastamiseks. ETTEVAATUST: Kahjulik veeorganismidele. Toote sattumisel silma põhjustab tugevat silmade ärritust. Väga tuleohtlik vedelik ja aur. Sattumisel nahale võib põhjustada allergilist nahareaktsiooni. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida eemal soojusallikast, kuumadest pindadest, sädemetest, leekidest ja muutes süüteallikatest. Tulekahju korral kasutada ABC pulberkustutit. Mahuti/sisu kõrvaldada asukohajärgses eriomaste jäätmete kogumiskohas.

(R)-p-mentha-1,8-diene, 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-octahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naphthyl)ethan-1-one, Cedryl acetate, Cinnamal, Coumarin, Linalool.