Dr. Vranjes

Maserati difuuser

116.95 248.95 

Tootekood: DRFRV00490 Kategooria:

Kirjeldus

Itaalia stiili ainulaadne olemus!
See 2014. aastal Maserati sajanda juubeli auks loodud aroom tähistab väärtusi, mis on neil kahel kaubamärgil ühised: püüdlus täiuslikkuse poole, maksimaalne tähelepanu detailidele ja eranditult Itaalia disain!

Jõuline koduparfüüm, mille aroomis on tunda õitsva litsea noote, mis segunevad naha ja kibuvitsajuure jõuliste aroomidega.

Värske ja meeldiv lõhn, mis aitab tööruumides keskenduda ja kaunsiatb stiilselt teie kodu.

Lisainformatsioon

Tootja

Ava klaasvaas ja pane sisse kõik puupulgad. Umbes tunni pärast pööra puupulki vaasis, et aroom saaks ruumis levida. Parfüümi intensiivsuse tagamiseks kontrolli, et vedeliku tase oleks vähemalt vaasi kaelani. 500 ML vaas on sobilik 10-20 m2 ruumi lõhnastamiseks. ETTEVAATUST: Kahjulik veeorganismidele. Toote sattumisel silma põhjustab tugevat silmade ärritust. Väga tuleohtlik vedelik ja aur. Sattumisel nahale võib põhjustada allergilist nahareaktsiooni. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida eemal soojusallikast, kuumadest pindadest, sädemetest, leekidest ja muutes süüteallikatest. Tulekahju korral kasutada ABC pulberkustutit. Mahuti/sisu kõrvaldada asukohajärgses eriomaste jäätmete kogumiskohas.

(R)-p-mentha-1,8-diene, 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-octahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naphthyl)ethan-1-one, Cedryl acetate, Cedryl methyl ketone, Dipentene, Linalool, Linalyl acetate, Pentadecan-15-olide, Pin-2(10)-ene, Piperonal.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Maserati difuuser”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga