Gianni Versace

Dylan Blue pour Femme EdP

72.95 129.95 

Tootekood: DBP7020 Kategooria: EAN: DBP7020

Kirjeldus

Erakordne, käsitööna valminud pakendis, kreeka amforat meenutavas parfüümipudelis olev uus parfüümvesi VERSACE pour femme DYLAN BLUE köidab Sind jäägitult.
See klassikat ja kaasaega ühendav ülinaiselik essents väljendab sensuaalselt tugeva ja tahtejõulise naise iseloomu ning muudab su hetkega vastupandamatuks!

Parfüümvesi VERSACE pour femme DYLAN BLUE sisaldab hinnalisi loodulikke komponente ja tänapäeva aroomimaailma võlurite uusimaid saavutusi, see on klassikat ja kaasaeaga ühendav lummav essents, mis väljendab tugeva ja tahtejõulise naise iseloomu.
Erakordses, käsitööna valminud pakendis ning kreeka amforat meenutavas parfüümipudelis olev uus parfüümvesi rabab oma olemusega juba visuaalselt. Järk-järgult avanevad aroomaatsed noodid muutuvad meeletus tempos, nad kallistavad, kuumenevad üle, lähenevad-kaugenevad.
Lille-puuvilja-ja puidu lõhnaperekonda kuuluva parfüümvee nootides domineerivad mustsõstar, Granny Smith õunasorbee, metsalilled, puuvilja-mahlaakord, roos, patšuli ja kinnistav muskus

Lisainformatsioon

Tootja

Sugu