Playboy

Endless Night Woman EdT

11.50 14.25 

Tootekood: PBEW3227905 Kategooria: EAN: PBEW3227905

Kirjeldus

Legendid ei sünni üle päeva… aga nad võivad sündida üle öö. Ja kui öö on lõputu, on ka võimalused lõputud. Igast minutist maksimumi võtmiseks tutvustab Playboy Fragrances oma uut öökindlat parfüümi Endless Night For Him ja For Her – kauapüsivat ja võrgutavat aroomiduot, mille abil võid olla enesekindel kogu öö. Ja mitte kunagi lõpetada mängimist.
Endless Night For Her on rõõmsameelne, särav ja sensuaalne tõlgendus julgest naisest. Kui oled end pimestavalt üles löönud, pihusta lisaks veidi öökindlat parfüümi, et oma magnetilisi võrgutusoskuseid veelgi võimendada. Seejärel valluta tantsusaal, kus su lummavad liigutused varjutavad kõik teised. Su energia on haarav ja su veetlus lõputu.
See kaunilt veetlev aroom algab sädeleva roosa šampuse noodiga, mis õhkab meeldivat naudingut. Seda värskust täiustab roosa pipra ja punase apelsini puuviljane kooslus. Lõhna südames põimub roosi ja apelsiniõite lilleline bukett aromaatse davaanaga, andes tulemuseks võrgutusmängu salarelva. Niigi magnetilisele aroomile on lisatud veel patšuli, seedri ja muskuse võlu.
Playboy öö on kõike muud kui tavaline. Esimese öökindla parfüümiga Endless Night ei ole öös piiranguid, vaid lõputud võimalused. Vajuta, et mängida.

Lisainformatsioon

Tootja

Sugu