Hugo Boss

Hugo Intense EdP

99.95 129.95 

Tootekood: HUGHI9935018546 Kategooria:

Kirjeldus

HUGO INTENSE:
ESITLEGE UUE EAU DE PARFUM INTENSE’IGA OMA ENNENÄGEMATUID KÜLGI

Süüvige oma sisemusse, võtke omaks oma tõeline olemus ja häälestage end oma keha rütmi. HUGO INTENSE on HUGO Parfums perekonna uus mõistatuslik liige. See on HUGO sarja seni kõige intensiivsem lõhn, mille rikkalikult kontsentreeritud koostis annab edasi aroomi nime.

ENNEOLEMATU ENESEVÄLJENDUS HUGOGA
HUGO INTENSE pulbitseb isikupärast ja kirest. See on lõhn omapäraselt riietuvatele, trendiloojatele ja mässumeelsetele, kes loovad pidevalt uusi reegleid. See on uus energiline Eau de Parfum Intense, mis lähtub brändi tunnuslausest „Leia oma sisemine HUGO“. Hugo Intense julgustab teid nägema argipäeva uue nurga alt ja järgima teid innustavat loomingulisust. Elage hetkes, laske end inspireerida ja vallandage enneolematu loomingulisus.

TEIE INTENSIIVSUSELE VASTAV DÜNAAMILINE AROOM
HUGO INTENSE’i autorid on Roxanne Kirkpatrick ja Natalie Cetto. Nende kombineeritud ergutavad ja aromaatsed noodid, tulised vürtsid ja rikkalikud puidud annavad selgelt edasi lõhna nime.
Aroomi kütkestavad ülemised noodid sisaldavad punase greibi ja laimi julgeid tsitruselisi akorde, mida on täiendatud punase õuna sametisusega. Lõhna keskmes on meelte turgutamiseks ühendatud punane kaneel, punane tüümian ja kurereha, mis annavad kooslusele elektrilist energiat. Seejärel loovad punase naha, tonka oa, patšuli ja seedripuu sügavad ja kaasahaaravad noodid kauapüsivalt intensiivse ja enneolematu põhja.

PUNANE TÄHISTAB ENERGIAT, ENESEKINDLUST JA LOOMINGULISUST
HUGO INTENSE’i tuline olemus tuleb esile nii lõhna sees kui pinnal. Selle pilkupüüdva betoondisainiga pudel on kaetud rikkaliku punasega. Efektne must kork sobitub pudeli esiküljel oleva julge musta HUGO logoga ja punasest riidest rihm annab viimase elegantse lihvi.
See on HUGO INTENSE. Väljendage oma tõelist olemust. Ilma piiranguteta.

Tipunoodid: Õun, greip, kaneel, laim
Südamenoodid: pelargoon, tüümian
Põhjanoodid: nahk, seeder, patšuli

Lisainformatsioon

Tootja

Sugu