Lancome

La Vie Est Belle Iris Absolu EdP

91.95 156.95 

Tootekood: LAV222 Kategooria: EAN: LAV222

Kirjeldus

Avastage lõhna La Vie Est Belle uus, intensiivne ja elav versioon, mille ikooniline iiris äratab teie meeled vastupandamatult lillelise lõhnaga.
Ikoonilise kahkja ehk Dalmaatsia iirise kontsentreeritud koostis kannab intensiivset ja ainulaadset lillelõhna.
Patšuliessents kätkeb endas naiseliku sensuaalsuse võrgutavat väge.
Viigimarja puuviljane aktsent lisab iirise lillelisele lõhnale õnnenoodi.

La Vie Est Belle IRIS Absolu võrgutab ja ahvatleb oma elegantsi ning sensuaalsusega. Intensiivne lõhn, mis avaneb tangeriinide puuviljaste nootide ja päikeseliselt piimja viigimarjaakordiga. Neile järgnevad musta sõstra pungad, luues puuviljaste nootide plahvatuse, mis annab lõhnale värskuse ja energia. Lõhna südames on lillebukett, milles valitsevad rikkalikud roosinoodid ja jasmiini värskus. Põhjanootides domineerib kümnekordne iirisekontsentratsioon, mis muudab La Vie Est Belle IRIS Absolu veel vastupandamatumaks. Sandlipuu ja meelierutavad gurmeenoodid lisavad kogu kompositsioonile sensuaalsust.

LÕHNANOODID
Tipunoodid: tangeriin, viigimari, must sõstar
Südamenoodid: roos, jasmiin
Põhjanoodid: Dalmaatsia iiris, patšuli

Parfüümvesi La Vie Est Belle IRIS Absolu on pühendatud kõigile naistele, kes tahavad kogeda elu ilu ja koos teiste endasarnaste naistega positiivsete väärtuste ümber ühineda.

Lõhna parimate omaduste vabastamiseks kandke mõõdukas kogus parfüümvett pulsikohtadele: küünarnuki siseküljele, kõrvade taha või randmetele. Vältige lõhna otse riietele kandmist ja naha hõõrumist.

Lisainformatsioon

Tootja

Sugu

Veenduge enne pealekandmist, et teie nahk oleks kuiv. Ainult välispidiseks kasutamiseks