Dr. Vranjes

Leather Oud difuuser

79.95 247.95 

Tootekood: DRVFRV0075M Kategooria: EAN: DRVFRV0075M

Kirjeldus

Leather Oud parfüümvesi on olnud Dr. Vranjes Firenze kanalitel enimmüüdud parfüüm. See tähistab lõhnas inimese ilu. See on inspireeritud ainulaadsest isikust.
Pärast sellist edu tuuakse meieni ka Leather Oud Home Fragrance kollektsioon. Uus kodulõhn on loodud kasutades ainult kõige väärtuslikumat toorainet, sealhulgas Oudi, lõhnamaailma hinnatuimat essentsi.
Eksootiline ja ümbritsev lõhn, mis lisab luksusliku puudutuse igale ruumile. Lõhnas on tunda roosi, maikellukese ja vaarika noote. Aroomil on tugev ja soe süda, mis koosneb nahast ja viirukist ning voolab seejärel pehmeks Oudiks. Põhjanootidena tunned , muskuse, vanilli ja merevaigu peeneid nüansse.

Lisainformatsioon

Tootja

Sugu

Ava klaasvaas ja pane sisse kõik puupulgad. Umbes tunni pärast pööra puupuki klaasvaasis, et aroom saaks ruumis levida. Parfüümi intensiivsuse tagamiseks kontrolli, et vedeliku tase vaasis oleks vähemalt vaasi kaelani. 250ML vaas on sobilik 5-10 m2 ruumi lõhnastamiseks. ETTEVAATUST: Kahjulik veeorganismidele. Toote sattumisel silma põhjustab tugevat silmade ärritust. Väga tuleohtlik vedelik ja aur. Sattumisel nahale võib põhjustada allergilist nahareaktsiooni. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida eemal soojusallikast, kuumadest pindadest, sädemetest, leekidest ja muutes süüteallikatest. Tulekahju korral kasutada ABC pulberkustutit. Mahuti/sisu kõrvaldada asukohajärgses eriomaste jäätmete kogumiskohas.