YSL

Libre EdT

80.95 146.95 

Tootekood: YSL5 Kategooria: EAN: YSL5

Kirjeldus

Uus sensuaalne vabaduse signatuur. Ikooniline Libre, apelsiniõied Marokost ja lavender Prantsusmaalt, eksklusiivselt loodud Yves Sant Laurenti poolt, see on interpretatsioon moodsast, säravast sensuaalsusest. Apelsiniõite naiselikkus ja puhta valge tee noot, mis mängib külma -kuuma piiril, tekkidades külmavärinaid, kuidas päikesepaistes tekkib meeleline nauding. Ikooniline Libre pudel on uuendusliku pikliku kujuga, millel horisontaalis hot couturile omane ekstravagantne suuremõõduline kuldne signatuur vastu klaasi.

Selle hooaja uus hot couture pudel, särav kuldselt roosa vari servas. Vertikaalne kergelt piklik pudel, kuldselt üle pudeli signatuur, uus vabadust sümboliseeriv allkiri.

Libre, uus tualettvesi Yves Sante Laurantilt. Loodud parfüümimeistrite poolt Anne Flipo ja Carlos Benaim-uus sensuaalne vabadus, Vabadus tunda kõike omal nahal-Erakordne kogu maailmas, YSL Beauty valib looduslikud naturaalsed koostisosad, mis moodustavad ainulaadse vabaduse aroomi. Libre ikoonilised komponendid, Maroko apelsiniõied ja lavender Prantsusmaalt, tänapäevane värske sensuaalsus.

Valge tee noot. Uus viis näidata puhtuse tekstuuri. Valge tee akord on neutraalne komponent, lisab õrna dimensiooni maskuliinsuse ja naiselikkuse vahel, mis omakorda on uus Libre signatuur. Mille värskus tuleb laitmatult esile Diva Lavendri südames. Diva Lavender Heart on pärit Prantsusmaalt. Värskus ja lillelise aroomi tugev väljendus, eksklusiivselt loodud YSL ilt. Käsitsi korjatud varred ja õied destilleeritakse auruga, saades niiviisi 100%eeterliku õli, mis seejärel pannakse reageerima CO2ga, saades niiviisi kõige kaunim osa. Apelsiniõite aroom ülitähtsal kohal läbivalt lõhnas.

Lisainformatsioon

Tootja

Sugu