Chloe

Nomade Nuit D’Egypt EdP

91.95 129.95 

Tootekood: CHL9935018602 Kategooria:

Kirjeldus

Nomade Nuit d’Égypte on pühendatud ettevõtte looja kodumaale.
Egiptust peetakse parfümeeria sünnikohaks, kuna sealt pärineb esimene teadaolev parfüüm: kyphi.
Lõhna Nomade Nuit d’Égypte loomiseks tõlgendas parfümeerija Juliette Karagueuzoglou kyphit kaasaegsest ja peenest vaatepunktist. Ta valis lõhna keskmeks iidse eliksiiri retseptide põhikoostisained.

Alates esimesest hingetõmbest on tunda mürri. Selle võimsalt vaigused noodid sulanduvad ingveri ja kaneeli vürtsikate akordidega. Neile järgneb hariliku luudpõõsa lillede nektari mesine hõng. Seejärel mähivad kilejas lõikhein ja suitsuputk koosluse oma ülimalt pehmetesse, palsamistesse ja merevaigustesse nootidesse.

Lõhna keskmistes nootides on kyphi uusversioon kõrvutatud teise Egiptusest pärit koostisainega. See on Niiluse delta äärsetelt põldudelt korjatud apelsiniõite absoluut, millest õhkub pehmeid ja samas sügavaid noote. Lõhnas tulevad esile selle kõige rikkalikumad küljed.

Koosluse lõpetab sooja ja sensuaalse vanilli hõng. Selle tulemusel loodud ahvatlev Eau de Parfum on valmistatud 90% looduslikku päritolu parfüümist.

Nomade Nuit d’Égypte jõuab tarbijate kätesse sarja kultuslikus pudelis, mille korki ümbritsev pael on täiesti uues salapärases sügavsinises toonis. See on kuulus Egiptuse sinine, mis on tuntud kui esimene inimloodud pigment, mis nägi ilmavalgust umbes 4500 aastat tagasi.

Chloé põhimõtetest lähtuvalt on lõhna pudel valmistatud 15% ringlussevõetud klaasist ning pakend 40% ringlussevõetud ja Metsahoolekogu sertifitseeritud papist.

Tipunoodid: Ingver, kaneel, mürr
Südamenoodid: apelsiniõied, lillenoodid
Põhjanoodid: visa lõikhein, opoponac, vanilje

Lisainformatsioon

Tootja

Sugu