Mercedes-Benz

Sign Your Attitude EdT

75.95 95.95 

Tootekood: MBSI10 Kategooria: EAN: MBSI10

Kirjeldus

Sign, uus Mercedes-Benz tualettvesi meestele tähistab oma esimest sünnipäeva, ning sellega algab selle tähelepanuväärse aroomi loo uus lehekülg. Sign Your Attitude: aroom, mis on loodud üllatama, inspireerima ja võrgutama. Võluv lõhnakompositsioon jätab püsiva mulje selle kandja imagost.

Mees, kes oli valinud Sign versiooni oma signatuurlõhnaks paljastab nüüd oma identiteedi uut dimensiooni koos Sign Your Attitude tualettveega. Ta on enesekindel, edukas ja inspireerib kõiki, kes temaga kohtuvad. Tema energia on nakkav ja aura täiesti pingevabalt köidab publikut. Kuid ta teab ka seda, et elu tuleb elada hetkes, õnnehetkest tuleb kahe käega kinni haarata.

See kütkestav lõhn avaneb värske ja hoogsa kokteiliga Bergamotist, mandariinist ja ingverist. Julge segu paljastab lavendli ja küpressi aromaatse buketi, mida rikastavad kaneel ja muskaatpähkel. Neid sooje vürtse võimendab merevaigunoot, mis kujundab aroomi – sügav ja võimas, kaasaegne ja vastupandamatult mehelik – täpselt nagu selle kandja.

Lisainformatsioon

Tootja

Sugu