Hermes

Terre d’Hermes Eau Intense Vetiver EdP

109.95 145.95 

Tootekood: HER4094 Kategooria: EAN: HER4094

Kirjeldus

TERRE D’HERMES EAU INTENSE VETIVER lõhnalooja Christine Nagel pakub kultuslõhnale TERRE D´HERMES ootamatu tõlgenduse. See on energia, uudne pilk seni veel tundmatu silmapiiri suunas, mille parfüümilooja nüüd valguse kätte toob. Justkui kellasepp, kes on lummatud kellamehhanismi liikumise saladusest, on Christine Nagel vaadelnud TERRE D`HERMES lõhna teise nurga alt, püüdes haarata selle varjatud külgi. Kõigepealt eraldas ta parfüümi koostisosad ja pani need siis uutmoodi kokku, muutes mõnede komponenentide järjestust, rõhutades neid uudsel viisil.
– VETIVER – algusest peale üks TERRE D´HERMES komponentidest – jõuab uues kompositsioonis oma tipuni. Pehme ja soe, meelas ja tugev. Esimestest akordidest alates vallutab ta meid oma värske ja päikeselise energiaga.
– PIPAR – samuti TERRE D´HERMES oluline komponent – muutub siin aga roheliseks Sichuani pipraks, mis kannab edasi kerget tsitrusviljade hõngu, andes loomingule justkui uue hingetõmbe, nii et komponendid saaksid järk-järgult seguneda üheks lahutamatuks tervikuks.
– BERGAMOTT – see aedade maagiline kuningas, enne küpsemist korjatuna, annab aroomile ootamatu meelekindluse.
Sellised üllatuslikud “ümberpaigutused” muudavad parfüümi esialgset tasakaalu, muutes puiduse ja mineraalse aroomi särtsakaks ja roheliseks.

Lisainformatsioon

Tootja

Sugu