Nuggela & Sulé – hispaania juuksehooldusetööstuse number 1 liider.

Esimene labor maailmas, mis on suutnud välja töötada juuksekasvu kiirendava toote, mis on kliinilise uuringuga teaduslikult tõestatud.

Alates 2015. aasta algusest on Nuggela & Sulé taastanud kõige edukamad traditsioonilised abinõud, mida on läbi ajaloo kasutatud kvaliteetsete ja tõhusate juuksehooldustoodete valmistamiseks.

Nuggela & Sulé on võitnud erinevaid auhindu kosmeetika- ja farmaatsiatööstuses. Lisaks on Nuggela & Sulé  hinnatud ka prestiižsemate ajakirjade poolt turu parimate toodete hulka.

Üks mainekamaid ja klientide poolt tuntumaid tooteid on punase sibula ekstrakti shampoon (Premium Nº1 Shampoo), mis taastab sibula kasutamise traditsiooni juuksehooldusvahendina. Tänu oma aktiivsetele koostisosadele stimuleerib see juuste kasvu, pakkudes samal ajal rohkem elujõudu ja sära.

Nuggela & Sulé on saanud oma nime Polüneesia ühe olulisema saare järgi, mis on saanud nime maoorijumala Nga Sulé järgi, mis tõlkes tähendab “taeva poega”. Põliselanikud kummardasid Nga Sulét loodust austades ja sellelt õppides. Maoori jumala järgi antakse esivanemate vaimude kaudu tarkus ja kombed põlvest põlve edasi ja nii ei lähe kaotsi ei teadmised ega väärtused. Nuggela & Sulé filosoofia põhineb neil kontseptsioonidel.