CREOM: LOODUSLIK KÕRGTEHNOLOOGIA LUKSUSLIKUKS NAHAHOOLDUSRITUAALIKS

Oleme ääretult rõõmsad, et saame oma klientideni tuua luksusliku Šveitsi nahahooldusbrändi CREOM. CREOM on loodud pakkuma parimaid kombinatsioone Šveitsi teadusest ja looduslikest koostisosadest, et luua luksuslik igapäevane nahahooldusrutiin nii meestele kui ka naistele. Kõik CREOM tooted on disainitud ja valmistatud Šveitsis kohalikust toorainest ja materjalidest.

 

  • PUHAS VALEM kontseptsioon – see on nägemus uudsest nahasõbralikest toodetest ja tõhusatest koostisosadest tooteliin, mis laseb teie ainulaadsel ilu särada. Puhta valemi tooted põhinevad looduslikel koostisosadel, mis ei ole mitte ainult õrnemad nahale, vaid ka keskkonnale. „Free From“ märgistus on võti, mille puhul kemikaalid on asendatud looduslike alternatiividega, mille eesmärk on luua terviklik lähenemine ilule.
  • «CRUELTY FREE» on julmusevaba garantii, et tooteid ei testita loomade peal

Kogu valiku tooteid leiad meie suurematest kauplustest ning e-poest ideaalkosmeetika.ee

 

———————————————————————————-—————————-—————–

 

CREOM WOMEN sari on suunatud naha nooruslikkuse säilitamisele, sügavniisutamisele, toitumisele ning vastab kõigile kaasaegsetele kosmetoloogianõuetele ja -trendidele. See on kombinatsioon parimatest Šveitsi traditsioonilistest loodusvaradest ja ühest võimsaimast risoomist ingverist, mida on Aasias kasutatud juba iidsetest aegadest.

 

———————————————————————————-—————————-—————–

 

CREOM for MEN tooted on loodud spetsiaalselt meestele. Iga toode tagab optimaalse ja tasakaalustatud näonahahoolduse. Kõik tooted sobivad kõikidele nahatüüpidele ja on mõnusa tekstuuriga. Iga toote valem on lisaks rikastatud Šveitsi koostisosade kompleksiga SWISS COMPLEX. CREOM Men on optimaalne ja tasakaalustatud hooldus. Selle sarja lihtsad, kuid kõrgtehnoloogilised tooted sobivad kõikidele nahatüüpidele.