Nuggela&Sule F11 juuksekasvu komplekt

JUUKSEINNOVATSIOON – Nuggela&Sule F11 juuksekasvu komplekt.

Hulganisti rahvusvahelise auhindu võitnud F11 – esimene hooldus, mis on teaduslikult tõestatud, et saavutab kuni 41,2% pikemad juuksed.

Kliiniline uuring, mis on läbi viidud vabatahtlikega spetsialistide dermatoloogilise kontrolli all kinnitab, et pärast kuuri läbimist on juuksed kuni 41,2% pikemad, juuste paksus suurenenud kuni 18% ja tihedus kuni 11,6%

Hooldus sisaldab Nuggela&Sule kuulsat punase sibula ekstrakti šampooni Premium Nº1. Šampoon sisaldab üle 34 erineva toimeaine, sealhulgas surnumere soolasid ning merelist glükogeeni tehes sellest ühe kõrgeima kvaliteediga ja tõhusaima toote turul.  Šampoon aitab stimuleerida juuksekasvu,  võidelda juuste väljalangemisega ning tugevdab juukseid.

Teine ime toode hoolduses on Hair Regenerating juuksekasvu seerum, mis on üks tõhusamaid tooteid turul juuste kasvu stimuleerimiseks ning paksuse ja tiheduse suurendamiseks.

F11 hooldus on eriti näidustatud neile, kellel on õhukesed juuksed ning kes võitlevad juuste väljalangemisega. Mõlemat toodet on soovitatav kasutada vähemalt 3 korda nädalas, esmalt Premium Nº1 šampooni ja seejärel juuksekasvuseerumit.

Premium Šampoon

① Kanna toode peopesadele

② Tähtis on toodet käte vahel hõõruda kuni emulgeerumiseni.

③ Kanna juustele ja peanahale.

④ Masseeri vähemalt 2 minutit.

⑤ Loputa rohke veega ja korda protseduuri, et efekti veelgi suurendada.

Regenarator juuksekasvu seerum

① Eralda juuksed ja pihusta seerumit peanahale, mitte kogu pikkusele.

② Masseeri, et hõlbustada toimeainete imendumist.

③ Ära loputa ja jätke juustesse vähemalt 4 tunniks.

④ Sobib kasutamiseks nii märgadel kui kuivadel juustel.

Premium Nº1 šampooni ja Hair Regenarator juuksekasvu seerumit on võimalik osta ka eraldi. Eraldi ostes on Hair Regenarator juuksekasvu seerum ampullide kujul kas ühe kordse ampullina või neljases komplektis.

Nuggela&Sule–  Auhinnatud Hispaania kaubamärk farmaatsia- ja kosmeetikatööstuses!