UUS! RICH taastav sari kollageeniga

Tugevamate ja pikemate juuste saladus

RICHi uus taastav sari kollageeniga on inspireeritud klientide vajadusest, kelle mureks on nõrgad, haprad ja kergesti katkevad juuksed..

Mis põhjustab juuste katkemist?

Juuksed võivad hapraks muutuda kammimise, soengusse sättimise, kuumade soengu tarvikute kasutamise ja keemilise töötlemise (sh värvimise) tõttu. Ka padjapüüri materjal võib põhjustada juuste hõõrdumist. Need välistegurid venitavad ja kurnavad juuksekarva ning nõrgendavad selle välimist ja keskmist kihti, mis muudab juuksed hapramaks, vähem elastseks ja rabedaks.

Miks on katkemise ärahoidmine oluline?

Katkemise ärahoidmine on oluline sellepärast, et erinevalt nahast, mis suudab end ise uuendada, on juuste katkemine pöördumatu. Seepärast on ennetav hooldus tugevate ja elastsete juuste saamiseks väga oluline. Tänu habraste juuste ennetavale tugevdamisele ei pea nende katkemise pärast üldse muretsema.

RICHi uue kollageeniga tootesarja eesmärk on aidata juuste katkemisega hädas olevatel inimestel muuta juuksed tugevamaks seestpoolt, et kaitsta neid igapäevaste väliste ärritajate eest. Tooted muudavad juuksed tugevamaks, hoiavad ära nende katkemise ja võimaldavad neil pikemaks kasvada. See võitmatu kollageeni trio toimib kui võluväel!

 

RICH taastav šampoon kollageeniga  

Taastab, toidab ja tugevdab hapraid juukseid

Šampoon pakub intensiivset hooldust kahjustatud juustele, aitab taastada kaotatud keratiini ja tugevdab, samal ajal toites juukseid sügavuti. Rikastatud kollageeniga, mis muudab juuksed elastsemaks ja aitab taastada kahjustatud juuste loomulikku seisundit. Igapäevane kasutamine muudab juuksed siidiseks, siledaks ja tugevaks!

– Rikastatud kollageeniga, et tugevdada ja taastada kahjustatud juukseid. Ennetab nende  murdumist ja parandab juuste elastsust

– Marulaõli aitab tugevdada ja niisutada kuivi, hapraid või kahjustatud juukseid

– Makadaamiapähkliõli pakub intensiivset hooldust, et parandada, toita ja tugevdada juukseid

RICH taastav palsam kollageeniga

Taastab juuste tugevuse ja sära

Aeg öelda hüvasti tuhmidele ja kahjustatud juustele. Kollageeniga rikastatud palsam taastab juuste elujõu, tugevdab ning toob tagasi nende sära. Pehmendab ja muudab juuksed kergesti kammitavaks, kaitstes samal ajal kahjustuste ja murdumise eest, jättes isegi kõige mässumeelsemad juuksed kahuvabaks ja siidiselt pehmeks. 

 

– Sisaldab kollageeni, makadaamiapähkliõli ja marulaõli, et taastada tugevus ja sära.

– Pehmendab ja muudab juuksed kergesti kammitavaks

– Kaitseb juukseid edasiste kahjustuste ja juuste murdumise eest

– Jätab juuksed kahuvabaks

–  Kuumakaitsega

RICH taastav mask kollageeniga

Hooldav mask pikemate ja tugevamate juuste jaoks

Kollageeniga rikastatud mask aitab taastada kahjustatud juukseid ning annab neile tugevust, elastsust ja pehmust. See on värvikindel ja toidab sügavalt kuivi ja kahjustatud juukseid. Lisab läiget, taltsutab kahusust ja hoiab ära lõhenenud otsad. Siidiselt siledad juuksed juba pärast ühte kasutamist!

 

– Pakub intensiivset niisutust habrastele ja nõrkadele juustele

– Sisaldab makadaamiapähkliõli, marulaõli ja kollageeni, et taastada kahjustatud juukseid, samal ajal tugevdades, lisades elastsust ja pehmust.

– Toitaineterikas marulaõli toidab nõrku juukseid sügavuti juurest kuni otsteni.

– Värvikaitsega koostis hooldab juukseid, lisab läiget, taltsutab kahu ja hoiab ära lõhenenud otsad.

– Kollageen taastab juuste elastsuse, mis aitab vältida murdumist.

 

– Kuumakaitsega