Avasta selle suve ilulemmikuid!

On aeg mõelda soojale suvele ning mis oleks parem, kui alustada selle planeerimist koos uute ilulemmikutega?

Uudista kauneid Evita Peroni juukseehteid, mis annab sulle stiilsust. Miimika- ja kissituskortsude vastu aitab Christian Bretoni liftox silma- ja näohooldus ning jahutav silmarullik hoia päev läbi enda ligi. Mavala ja FaceD hoolitsevad näonaha niisutuse ja värskuse eest. Mavala värskendav-kooriv jalakreem ja desodeeriv jalageel hoiavad su jalad alati värskena.

 

Loe rohkem ka Mavala küünehooldusest siit

Evita Peroni juukseehted väljendavad meistrite armastust ja siirust käsitöö vastu ning viivad mõtted puhkuselainele.

Hedy klassikalise ja lihtsa joonega juukseklambrid lasevad esile tõusta ainulaadsel loodusliku atsetaadi puidusüüd jäljendaval pealispinnal – tulemus on ühtaegu nii kandja kui keskkonna sõbralik ning kandmisel vastupidav. Rosemary duubelkamm kuulutab, et optimismi ja värve ei ole kunagi liiast – ehtest kiirgab päikesesooja ja Sa tead, et puhkus on kohe käes.

Teaduslik-meditsiinilise taustaga Christian Breton jagab Sinuga, et oma nahka hoida ja probleeme ennetavalt hooldada on alati tõhusam, kui hiljem vigu parandada.

Elav miimika ja  lõbusad silmakissitused annavad elule värve, … aga põhjustavad ka kortse. Liftox silma- ja näohooldus ennetab seda muret. Miimikajooned ei süvene, kui lõõgastad korrapäraselt oma silmaümbruse- ja näolihaseid. Jahutav silmarullik sobib isegi meigi peale.

Äratus ja värskendus. Hommikul ja päeva jooksul, alati kui tunned vajadust.

Nii Mavala Skin Vitality vitamiinirikas Micro-Mist kui FaceD kofeiiniga näovesi on suurepäraste pihustajatega pudelikestes ja sobivad naha niisutamiseks ka meigi peale kantuna.

Nahk vajab lisaturgutust. Alati. Ka siis kui kasutad korrapäraselt seerumit, sest mask on veelgi intensiivsema toimega, isegi 10-15x võimsam.

FaceD After Sun mask on tõeline ilupäästja, sest päikese hooaeg on käes ja me naudime seda täiel rinnal.

Mavala Sleeping maskid aga töötavad, kui Sa magad õndsalt iluund.

Mavala Hydro-Repair geel-kreem jalgadele hoiab päkad-varbad pehmete ja siledatena. Saad kanda muretult ja rõõmsalt nii rihmikuid kui sandaale.

Desodoreeriv jalageel hoiab värskust kogu päeva.