Shine Bright erikollektsioon

Shine Bright on sensuaalsuse võidukäik, mis väljendub helkivuse kaudu. Kollektsioon, kus hinnalised pärlid saavad kokku nahahoolduse põhielementidega. Hüpersensoorsed tooted, säravad viimistlused, mis kujundavad näo ja keha jooni, täiustades päevitunud ja päevitamata nahka. Uus erikollektsioon räägib veenva häälega ja kutsub esile naudingut, mida hellitavad õlised, võised ja palsamlikud tekstuurid, mille põhijooneks on sädelus.

Keha jaoks vali kahe toote vahel: Shine Bright Gel Body Oil, ülikerge geel, mis toidab ja täiustab nahka, muutes selle siidiseks ja Shine Bright Body Butter võie, mis niisutab ja jätab selle suurepäraselt pehmeks. Shine Bright Sparkling Top Coat särapuuder on uskumatult kompaktne highlighter, mis annab näokontuuridel vaid puhtad pärlisädeluse. “Vau” efekt.

Kehale ja juustele on mõeldud Shine Bright Glow Mist – värskendav ja sära andev vesi, mis loob parfüümipilve ja sära. Pihustades taastab see juustele õrna säraefekti ja kolmemõõtmelisuse, mis tuleb esile iga liigutusega.

Nägu kaunistab Shine Bright Face Cream tooninäokreem, peen “hõõguva efektiga” kreem, mis jätab niisutustunde, täiustades samal ajal jumet värvivarjundiga.

Huuled on hellitatud Shine Bright Jelly Lip Glossiga huuleläikega, mis on väga peente pärlitega rikastatud želeetaolise sensatsiooniga palsam, mis embab huuli hinnaliste valguspeegeldustega. Pärast pealekandmist on tunne nagu värske ja taevalik massaaž.

Lõpuks on silmad ülierksad tänu Shine Bright Eye Palette’ile, millel on kuldsed-metallik värvid.