Teaology nahahooldus

Teaology on Clean Beauty nahahooldustoodete sari, mis on inspireeritud teetaime jõust.

Brändi loojateks on Itaalia abielupaar Cecilia Garofano ja Paolo Bevegni, kel mõlemal on enam kui 25-aastane töökogemus rahvusvahelises iluvallas. Neid inspireeris tipptasemel tehnoloogia ja kvaliteetne tooraine. Vaid mõne aastaga on Teaology saanud edukaks 30 riigis, olles üheks kõige olulisemaks moodsa Clean Beauty saadikuks maailmas.

Teaology` idee oli luua midagi uut ja enneolematut – tuua tee erakordsed omadused nahahooldusrutiini. Kavandasime ainulaadse patenteeritud tehnoloogia: Tea Infusion Skincare®, et luua tõhusaid hooldustooteid, mida on väärindatud kõige võimsama looduses saadaoleva antioksüdantse koostisosa, Camellia Sinensis teetaimega. 2016. aastaks töötasime välja esmaklassilise nahahooldustoodete sarja, mis ühendab tee hästituntud tõhususe ning tee kõige meeldivamad tekstuurid ja lõhnad. Niisutusest vananemisvastase toimeni ja toitmisest detox-ni – iga toode on valmistatud hoolikalt ja kaalutletult. Oleme välistanud täielikult parabeenid, parafiini, mineraalõlid, SLS, SLES ja kunstlikud värvained.

Teaology põhineb patenteeritud tehnoloogial, mille sarnast teist ei ole.

Vee asemel kasutame viie erineva orgaanilise tee tõmmiseid, milles on looduslikult rikkalikult antioksüdantseid polüfenoole, mineraale ja vitamiine.

Unikaalset meetodit kasutades ekstraheerime erinevate orgaaniliste teede toimeained kuuminfusioonil kasutades teetaime (Camellia Sinensis) terveid lehti. Teetõmmis on antioksüdantsete polüfenoolide kontsentraat ja ehtne naha nooruse eliksiir. Tea Infusion Skincare® mille väärtust väljendab valem 0% vett / 100% orgaanilist teed.

Teaology tooted põhinevad erinevate teedel, nagu matcha tee, roheline tee, must tee, sinine tee ja valge tee – kõik need on tuntud oma võimsate antioksüdantide, põletikuvastaste ja nahka rahustavate omaduste tõttu. Seejärel valisime parimad aktiivsed koostisained, luues kuni 99% loodusliku koostise, et saada parim võimalik segu tõeliselt tõhusa toime, kuid õrna tekstuuriga. Koostisosad töötavad sünergias, need kaitsevad nahka keskkonnamõjude eest, vähendavad peente joonte ja kortsude teket ning toovad esile noorusliku ja särava jume.

Teaology on Bcorpi sertifitseeritud ettevõte ja kaubamärgina oleme muutnud jätkusuutlikkuse oma missiooni oluliseks osaks. Me töötame pidevalt selle nimel, et veelgi vähendada oma mõju keskkonnale.

Tee, mida me oma tõmmiste valmistamiseks kasutame, pärineb taastuvatest allikatest ja riikidest, kus teed kasvatades ja koristades austatakse keskkonda, bioloogilist mitmekesisust ja töötajaid. Me valime alati parima kvaliteedi ja kinnitatud mahesertifikaadiga teed.

Kõik Teaology tooted on loodud ja toodetud Itaalias ning need on 100% vegan & julmusevabad.

Kas soovid oma kuiva nahka niisutada, vähendada peente joonte ja kortsude teket või lihtsalt parandada oma naha üldist välimust ja enesetunnet, siis nüüd Sa tead, et Teaology nahahooldussarjas on kindlasti toode, mis võib Sind aidata.