Giorgio Armani

Acqua di Gio Man EdP

88.95 179.95 

SKU: ACH469 Category: EAN: ACH469

Description

ACQUA DI GIO on püüdnud pudelisse mere enda olemuse. Soolase ja joodihõngulise lõhnaga ACQUA DI GIO on oma loomise hetkest alates olnud parfüümimaailma teerajaja, kandes endas laine värskust. ACQUA DI GIOt iseloomustavad selle merelised signatuurnoodid, mis on teinud sellest meestelõhnade klassika. Bergamott ja neroli annavad ACQUA DI GIOle tugeva värskuse, samal ajal kui puidused noodid, mida kehastavad seedripuu ja patšuli, lisavad sellele meheliku jõu. Lõhn ühendab vee ja valguse, meenutades merevett päikesesoojal nahal. See kehastab meeliülendavat jõudu ja teadlikku mehelikkust.

ACQUA DI GIO ikooniline pudel väljendab samuti jõudu ja lihtsust. Giorgio Armani disainitud pudel vastandab selged jooned ümarate äärtega. Selle läbikumav klaas meenutab lainete kujundatud ja liivast lihvitud kivikest.

Aitamaks täita Giorgio Armani lubadust planeeti kaitsta, alustasid ACQUA DI GIO lõhnad teekonda kestlikkuse poole. 2022. aastal kehastab seda lubadust ACQUA DI GIO parfüümvee debüüt, mis on loodud austusega keskkonna vastu. See ACQUA DI GIO uus aromaatne ja särav tõlgendus on saadaval taastäidetavas pudelis, mis on loodud kestma. Peale selle toetab Armani Beauty üle maailma mitut metsakaitseprogrammi, mis kokku on aidanud säästa üle 15 000 hektari metsa. Need sammud tagavad ACQUA DI GIO parfüümvee süsinikuneutraalsuse.

ACQUA DI GIO – ajatu ikoon, mis vaatab tulevikku.

Additional information

Tootja

Gender