In Stock Marc Jacobs

Daisy Wild EdP

84.95 114.95 

SKU: MJ9935016532 Category:

Description

Julge. Naiselik. Kartmatu. Astuge Marc Jacobsi kultusliku daisy kollektsiooni kõige uuema liikmega värske õhu ja uute seikluste embusesse. See on Daisy Wild: aroom, millest õhkuv värskus manab silme ette metsalilledest põimitud buketi. Tegemist on korduvtäidetava lõhnaga, mis inspireerib teid minema loodusesse ning taasavastama oma nooruslikku ja taltsutamatut külge.

Daisy Wild esitleb oma korgil uut lille. Lõhna metsalillede teemast inspireerituna astub pudelil üles harilik karikakar, sobides kui valatult daisy roosade ja roheliste õitega. Pudelis on näha lillede pikki varsi, mis esindavad looduse mängulisust. Lõhna vedelik on seekord heleroheline, sobitudes Daisy Wildi uute toonidega.

Daisy Wild on kollektsiooni esimene lõhn, mis on täiesti korduvtäidetav. Sarja kõiki pudeleid (30 ml, 50 ml ja 100 ml) on võimalik täita 150 ml suuruses täitepakendiga.
Daisy Wildi karp on kaetud imekauni erkrohelisega. Seda katavad sarjale omased roosad ja rohelised õied, mille seast leiame ka uue hariliku karikakra. Seekord on pakendil kujutatud lilleraam eriti lopsakas, esindades lõhna metsikult õitsevat olemust.

Daisy Wildi aroomis on kasutatud banaaniõit, mis teeb luksusparfümeerias oma esmaesitluse. See on kombineeritud peene jasmiini ja pähklise vetiveriga. Tulemuseks on uus sõltuvust tekitav kooslus, mis annab imeliselt edasi looduse olemust.

Tipunoodid: banaaniõis
Südamenoodid: jasmiin, makadaamia
Põhjanoodid: sandlipuu, vetiver des sables

Additional information

Tootja

Gender