In Stock Rance

Mathilde EdP

Monthly payment from 7.48  / 18 months

119.95 169.95 

SKU: RN62 Category: EAN: RN62

Description

Mathilde parfüüm on inspireeritud eklektilisest ja sõltumatust naisest, keda tuntakse “kunstide Jumalaema” nime all, nimelt Mathilde Letizia Guglielmina Bonapartelt. Napoleon I lapselaps ja tulevase Napoleon III nõbu Mathilde oli kunstide patroon ja ka ise oli ta kunstnik. Ta oli üheksateistkümnenda sajandi Pariisi ühe kuulsaima kunstiringkonna hing. Oma elegantses elukohas võõrustas ta suurimaid kunstnikke ja kirjanikke, nagu Marcel Proust, Paul Baudry ja Gustave Flaubert.

Selle uue lõhnaga soovis Maison Rancé avaldada austust eklektikale ja graatsilisusele, mis kuulus sellele 19.–20. sajandil elanud naisele, visandades tema portree lõhnaseguga, milles nartsissi harmoonia seguneb eksootiliste puuviljade pintslitõmmetega ning iirise ja vanilli puudutusega.

Lõhna tipunoodid koosnevad ylang-ylangist, maikellukesest, kannikeselehest, nerolist ja nartsissist; jasmiini, passionivilja, papaia, roosa mandariini ja angelica südamenoodid; põhjanoodid iirisest, muskusest, roosipuust, burbooni vaniljest ja sandlipuust.

Additional information

Tootja

Gender