In Stock Elizabeth Arden

White Tea Eau Florale EdT

Monthly payment from 6.11  / 6 months

35.95 62.95 

SKU: TEA013577 Category:

Description

Naiselik. Valgusküllane. Õrn.
Elizabeth Arden tutvustab uut valgusküllast versiooni oma klassikalisest White Tea lõhnast. Uusversioon püüab endasse hinnaliste hetkede ja väikeste rõõmude olemuse.
Uuel lõhnal on samad kesksed noodid nagu White Tea aroomil. See toob kandjas esile naiseliku valgusküllasuse, puhkedes rõõmsameelseks aroomiks. Elizabeth Arden White Tea Eau Florale kannab endas unustamatuid hetki ja jätab endast maha õrna elegantsushõngu.

Olfaktoorne kuuluvus: lilleine muskus
Lõhn saab alguse valge tee täiuslikkusega, mis moodustab koos roosa freesia ja maikellukesega lummava lillesümfoonia. Koosluse keskel asuvad õrn roosa iiris ja magus kuslapuu, mis viivad muskusest, kreemjast Trisamberist ja trööstivast tonka oast maise põhjani. Lõhn on harmooniline ja püsib meeltes. Selle koostisained moodustavad valgusküllase aroomi, mis esindab vaikset enesepeegeldust ja muudab elu veel nauditavamaks.
„Uus lõhn seisneb eelkõige elu ilus, pakkudes kandjale kaunite lillede ja rikkalike koostisainetega ainulaadse kogemuse.“ Natasha Cote-Mouzannar, IFFi vanemparfümeerija.

Tipunoodid: valge tee, maikelluke, roosa freesia
Südamenoodid: roosa iiris, punane kuslapuu, ambertonic
Põhjanoodid: muskus, trisamber, tonka uba

Additional information

Tootja

Gender