YSL

Black Opium Extreme EdP

89.95 165.95 

Tootekood: YSL315 Kategooria: EAN: YSL315

Kirjeldus

Astuge äärmusesse uue parfüümveega Black Opium Extreme, uus radikaalne kohviõie lõhn. Uus süsimust ja sõltuvusttekitav intensiivsus.
Sensuaalne. Naiselik. Glamuurne. Parfüümvee Black Opium Extreme´i naine on närvekõditava virtuaalmängu kangelanna. Hoogsam, julgem ja seksikam kui eales varem. Ühe ergutava sööstuga tormab ta äärmusesse. Valmis nautima elu.
Nagu adrenaliinisööst teie kehas. Uus parfüümvesi BLACK OPIUM EXTREME paneb teid kõiki koos tantsima terve öö. Teie abilistega. Suuremates kõrgustes kui eales varem. Teie mängite mängu.
Algupärase parfüümvee mustvalge kontrast on viidud äärmuslikku vastuollu. Ekstramust kohv. Säravvalged õied. Patšuli üledoos. Järeleandmatu. Piirideta. Puhas egosööst teie kehas.
Parfüümimeistrid Nathalie Lorson ja Olivier Cresp, kes koos Honorine Blanci ja Marie Salamagne´iga originaalparfüümi lõid, räägivad uue versiooni taga olevast inspiratsioonist: „Sukeldumine kõige mustemasse öösse, kui linnatuled kustuvad.“

Parfüümvee BLACK OPIUM EXTREME´i öises maailmas avaneb esimesest ergutavast pihustusest mustade meeleliste toonide rikkalik palett, mis läheb üle ülimalt kauapüsivaks seksikaks aroomiks.
YSL Beauty kasutab rikkalikku koostisosade paletti, ühendades looduse, uuendused ja/või säästvad allikad, et luua ainulaadseid, kompleksseid ja luksuslikke lõhnu.

TIPUNOODID:
pirniakord
mandariiniessents

SÜDAMENOODID:
apelsiniõie absoluut
YSL´i jaoks loodud India suureõielise jasmiini superinfusioon

PÕHJANOODID:
kohviakord

Madagaskari Bourboni vanilli ekstrakt
YSL´i jaoks valmistatud ja pärit säästvast allikast, patšuliessents

Lisainformatsioon

Tootja

Sugu