YSL

Black Opium Illicit Green EdP

82.95 135.95 

Tootekood: YSL435 Kategooria: EAN: YSL435

Kirjeldus

Äkiline sensuaalsussööst. Black Opium Illicit Greeni naine juhindub oma meeltest, tõmmates meid pidulikku ja sensoorsesse roheliste neoontulede säras maailma. Tema jaoks on parfüüm nauding, mida ta söandab tunda öö läbi.

UUS EKSPERIMENTAALNE LÕHNASTATUD ENERGIASÜST
Mis on selle uue mokteilist inspireeritud lõhna salaretsept? Võtke šeiker ja segage alustuseks Black Opiumi signatuurakord söakate koostisainetega. Värske musta kohvi virgutav doos seguneb mahlaka rohelise mandariini ja kreemja viigimarjaga. See on sõltuvust tekitav ja närve kõditav adrenaliinisööst.

SKANDAALSELT ROHELINE. SKANDAALSELT SÄDELEV.
Roheline nagu pikantne ja mahlakas lõhn selle sees. Virgutav, tuntav ja värske. Uut Black Opiumi pudeli ümarat akent ilmestav toon on pärit ühest Yves Saint Laurenti kõige ikoonilisemast ja skandaalsemast kollektsioonist, mis 1971. aastal kogu maailma šokeeris. Silmatorkav stiil ja ülim sensoorsus.”

ESIMENE LÕHNAMOKTEIL
PARFÜÜMVESI BLACK OPIUM ILLICIT GREEN sündis kahe inspireeriva ning andeka naise, parfüümimeistri Nathalie Lorsoni ja tunnustatud Pariisi baaridaami Margot Lecarpentieri julge ja ainulaadse koostöö tulemusena.

Koos segasid nad Black Opiumi sõltuvust tekitava kohvise signatuuri üllatava ja mahlaka rohelise mandariini superessentsi ning hõrgult kreemja viigimarjaakordiga. Tulemuseks on lihtsalt … SÕLTUVUST TEKITAV ADRENALIINISÖÖST.

Tipunoot: pirniakord, rohelise mandariini superessents, viigimarjalehe akord.
Südamenoot: apelsiniõie absoluut, suureõielise jasmiini superekstrakt, viigimarjaakord.
Põhjanoot: kohviakord, Bourboni vanill, patšuliessents.

Lisainformatsioon

Tootja

Sugu