Laos YSL

Y Le Parfum EdP

Kuumakse al. 8.11  / 18 kuud

129.95 163.95 

Tootekood: YSL53 Kategooria: EAN: YSL53

Kirjeldus

Y Le Parfum on intensiivne puidulõhnaline ja puhas parfüüm loomingulisele ja edukale mehele. Täiesti vaba. Seksikas ja stiilne. Väga iseseisev. Alati valmis eksperimenteerima. Miks mitte anda endast kõik? Kas julged riske võtta? Y LE PARFUMiga koged täielikku intensiivsust.

Y LE PARFUM on uusversioon Y-frantsiisi tuntud värskest ja puidusest signatuurlõhnast. Puhas ja intensiivne foug?re-lõhn on nüüd keerukam ja sõltuvusttekitavam kui kunagi varem. Puhas elegants. Kauakestev jahedus. Edu lõhn.

Lõhnas saavad kokku Prantsuse lavendli elujõud ja Ameerika musta seedripuu tugevus – kaks esmajärgulist koostisainet, mis on valitud spetsiaalselt Yves Saint Laurent’i jaoks. Jõulisele lõhnale annavad värvi ajatu pelargooni mündine aroom ja sügav, sõltuvusttekitav viirukinoot.
INTENSTIIVNE PUIDUNE JA PUHAS LÕHN

Jõuline segu värskest pelargoonist, sõltuvusttekitavast salveist ja sensuaalsest puidulõhnast, mis on sama erutav kui elektrikitarri akordid. Sama stiilne kui šikk must ülikond. Sõltuvusttekitav ja tugev lõhn, millest õhkub edu. Jõud, mis paneb edasi liikuma.

SÜDAMENOOT: SEEDRIPUU AMEERIKA ÜHENDRIIKIDEST
Virginia osariigist pärit seedripuul on puhas, tugev värskelt teritatud pliiatsi või saeveski lõhn. Puidulaastude aurdestilleerimise tulemusel saadud õli on kujundatud ja lihvitud molekulaardestilleerimise abil, et tuua esile selle karmimad noodid.
Selle tulemusena valminud Yves Saint Laurent’ile iseloomulikus lõhnas avalduvad seedri kõige pehmemad, soojemad ja sensuaalsemad küljed, muutes selle voolujooneliseks, ainulaadselt elegantseks mustaks seedriks.

SÜDAMENOOT: LAVENDEL DIVA PRANTSUSMAALT
Eeterliku õli värskem versioon, mis loodi spetsiaalselt Yves Saint Laurent’i moemajale.
Säästvalt hangitud käsitsi korjatud varred ja õied destilleeritakse esmalt auruga, et saada 100% looduslik eeterlik õli. Seejärel fraktsioneeritakse see CO2 abil, et säiliksid vaid kõige paremad fraktsioonid.

Lisainformatsioon

Tootja

Sugu