TRUSSARDI Le Vie Di Milano uus luksuslõhnade kollektsioon

 

Kolmest lõhnast koosnev kollektsioon, mis avaldab austust kuulsale Itaalia linnale Milanole, moe, hea maitse ja elegantsi pealinnale.

Minimalism on üks neid trende, mis on ajatud ja taluvad aja kulgu väga hästi. “Less is more” oli ja on üks parimaid reegleid mitte ainult moe- ja disainimaailmas. See on universaalne põhimõte, mida järgivad disainimeistrid üle kogu maailma.

Nii lähenesid asjale Trussardi moemaja uute lõhnade pakendi loojad. Nad valisid minimalistliku valge. Loodud pakend on ülimalt elegantne, lausa luksuslik ja samas omanäoline – mida rõhutab ka Trussardi moemaja tunnusmärgiks saanud Itaalia brändi sümbol, hurdapea.
See oligi eesmärk – luua lõhnakollektsioon, mis ühendaks kunsti-, disaini- ja parfümeeriamaailma.

Trussardi Le Vie di Milano Edizione Millesimata, see on uue lõhnakollektsiooni täisnimi. Siinkohal oli inspiratsiooniks vanaaegsete šampanjade maailm. Need on ebatavalised veinid, mis luuakse siis, kui tootja otsustab, et antud saagist pärit viinamarjad on erakordsed ja seetõttu tuleks neid käsitleda aastakäiguna.

Trussardi Parfums järgis oma viimase kollektsiooni loomisel sarnast filosoofiat. Millesimé kompositsioonid on valmistatud kõige õilsamatest essentsidest. Tulemuseks on kolm unisex lõhna, millest igaüks on üles ehitatud kindla koostisosa ümber.


Sea Daffodil EdP 100ml

“Tahtsin maalida lõhnava pildi päikeloojangul Vahemere promenaadist. Tuul on kergelt soolane ja helendav tsitruseliste puudutustega, kuid samas väga lohutav ja ümbritsev. Minu mõtted keerlevad mälestuste ümber jalutuskäikudest soojal liival.” selgitab lõhna looja Veronique Nyberg.

Parfüüm, mis sulatab kokku merevaigu rikkalikud noodid, merelise värskuse ja puidu sügavuse, luues ainulaadse ja kütkestava aroomikogemuse.

Tipunootides pakuvad ergutavat elamust bergamot, cocotone ja sarapuupähkli Neo Je™, tuues esile lõhna värskuse ja mereliste nootide kerge puudutuse. Südamenootides avanevad jasmiin Sambac E-pure Je™, harilik käokuld Pure Je™ ja rand-vägilill, luues sügavama ja rikkalikuma aroomi südamiku, mis kutsub esile ookeani lainete lõdvestava lummuse. Lõpuks, põhjanootidena, annavad taaskasutatud küpress, Madagaskari vanilje absoluut ja taaskasutatud seedripuu lõhnale lõpliku viimistluse, pakkudes püsivust ja intensiivsust, mis jääb kauaks meelde.

“Selle lõhna jaoks lõin lõhnava tõlgenduse maitseplahvatusest, mida me pralineed süües tunneme, et taaselustada lapsepõlve õnnelikku emotsiooni. Mulle oli huvitav mängida kontrastidega sarapuupähkli hõrkude nootide ja üliharuldase lille Red Champaca sensuaalsuse vahel, et muuta see originaalne nootide segu küpseks ja rafineerituks.” selgitab selle lõhna looja Cecile Matton.
Juhtnootideks on sel puhul sidruniõis, eelmainitud Red Champaca, aga ka sarapuupähklid, vanilje ja heliotoorp.

Lõhn, mis kombineerib merevaigu sügavust, lillede õrna ilu ning magusaid gurmeenüansse, luues unikaalse aroomielamuse.

Tipunootides avanevad värsked ja elavad sidruniõied, magnoolia ja freesia, tuues esile lõhna särava ja õrna alguse. Südamenootides tantsivad pralinee akkord, Red Champaca E-pure Je™ ja sarapuupähkli akord, luues lõhna südamesse sooja ja magusat harmooniat. Lõpuks, põhjanootides, annavad vanilje, heliotroop ja Orkanox™ lõhnale lõpliku viimistluse, pakkudes sügavust ja püsivust, mis jääb kauaks meelde.


Champaca EdP 100ml


Clary Sage EdP 100ml

 

“Selle lõhnaga soovisin luua midagi ebatavalist ja samal ajal provokatiivset, millel on vägi tekitada meeldiv peapööritus, kus ebatavaline tsuuga noot põimub ümbritseva kuusepalsami ja hüpnootilise muskaatsalvei’ga.” kirjeldab lõhna looja Julie Massé oma kompositsiooni.

Lõhn, mis kütkestab teid oma sügavate puiduste nootide ja ainulaadse aroomiga, luues sõltuvusttekitava kogemuse.

Tipunootides rõõmustavad meeli ergutav greibi eeterlik õli ja muskaatsalvei eeterlik õli, tuues esile lõhna värskuse ja teravuse. Südamenootides avanevad mürdi eeterlik õli, tsuuga eeterlik õli ja palsamnulu absoluut, luues sügavama ja keerukama aroomi südamiku. Lõpuks, põhjanootidena, annavad ambrettoliid vegan, patšuli eeterlik õli ja Orcanox™ lõhnale lõpliku viimistluse, pakkudes püsivust ja intensiivsust, mis jääb kauaks meelde.